Qnext PRO

* 17"- 19" TFT IR kırılmaz dokunmatik ekranlıdır, led aydınlatmalı logo, içerisinde PC donanımı ve 3" termal yazıcı mevcuttur,
* Sistem üzerinden öncelikli ve normal servis ayarları, buton isimleri, banko-gişe ayarları ve bilet mesajları kullanıcı tarafından tanımlanabilir.
 * Medya içerik yönetimi ile; LCD ekranlarda sıra numarasının dişinda kurumunuza ait video, mesaj ve duyurular görüntülenebilir, TV, Hava Durumu, Haberler izlenebilir.   
* Benzersiz (IQM) akıllı yoğunluğa göre sıra verme-dağıtma işlevi sayesinde müşterilerinizin bekleme sürelerini en aza indirebilir memnuniyetini kazanırsınız. 
* İşlem yapılmadığı  durumlarda Kiosk ekranda slayt reklam gösterimi yapabilirsiniz.
 * Müşteri  geri bildirim memnuniyet ölçüm sistemi ile ; Müşterilerinizin memnuniyet derecesini görebilir hizmet ve kalitenizi arttırabilirsiniz.
* Sisteme istenildiği kadar grup-servis-menü-altmenü ekleyebilirsiniz.
* Sisteme birden fazla Kiosk Biletmatik eklenebilir.
* Müşteri tanıma sistemi ile; Kart okuyucu, Barkod Okuyucu yada RFID okuyucu eklenip Müşterilere öncelik grubuna göre Sıra fişi verdirebilirsiniz.
* Tüm HBYS, AHBS ve diğer 3. Parti sistemlere entegrasyon yapılabilir.   
* Günlük, haftalık, aylık raporlamalar alabildiğiniz gibi  gerçek zamanlı anlık analizler, performans takibi, şube analizleri ve dinamik müşteri raporlarını izleyebilirsiniz.