Qnext ECO

ECO Sistem-1

Sırada bekleyen müşterilerinize bir düzen içerisinde hizmet sunmak için biletsiz ekonomik ve hızlı bir çözümdür. Sistem; Gösterge, Termimal ve Enerji-Data ünitesinden oluşur.  


Çalışma yöntemi:
Müşteriler, bekleme sırasında DG01 Banko-Gişe Göstergesinde sırasını takip eder. Çalışan görevli terminal ünitesinden çağrı yapar. Sıra numarası Banko-Gişe Göstergesinde görünür, sesli olarak (ding dong) ve yanıp sönerek ikaz edilir .  müşteri banko-gişe ye gidip işlemini gerçekleştirir.

ECO Sistem-2

Sırada bekleyen müşterilerinize bir düzen içerisinde hizmet sunmak için biletsiz ekonomik ve hızlı bir çözümdür. Müşteriler merkezi LCD ekrandan sesli ve görsel olarak sırasını takip eder , Merkezi ekranda sıra numarası dışında kurumunuza ait  tanıtım  videoları  veya reklam verebilir bilgilendirme mesajları yayınlayabilirsiniz .

Özellikler:
Raporlama
Kayıtlı İnsan sesi ile anons yapabilme

Çalışma yöntemi:
Müşteriler, bekleme sırasında merkezi LCD ekranda reklam, video  ve bilgilendirme mesajlarını takip eder. Çalışan görevli QNEXT® CT03 terminal ünitesinden çağrı yapar. 
Sıra no yada Müsait  banko-gişe numarası LCD ekranda görünür, sesli olarak Sıra no yada banko-gişe numarası anons edilir .  müşteri banko-gişe ye gidip işlemini gerçekleştirir.
Sistemden her banko ve terminal için  raporlama, analiz verileri görüntülenebilir.