Geçiş Sistemleri
Geçiş Sistemleri
Geçiş Sistemleri
Geçiş Sistemleri
Geçiş Sistemleri
Geçiş Sistemleri

Geçiş Sistemleri

  • Ürün Açıklaması

KARTLI ve ŞİFRELİ GEÇİŞ SİSTEMLERİ
güvenlik amacıyla kullanılan bu sistemler; Can, Mal ve önemli bilgilerin korunmasını sağlayan kontrollü geçiş nokatalarıdır.Personel takip sistemlerine entegre edilebilir 
Kontrollü geçişin sağlanılması istenen her yerde kartlı geçiş sistemi kullanılabilir. Bu yerlerin başında şirketler, plazalar, kamu binaları, hastane, üniversite, fabrika, otel, pansiyon, tatil köyleri, mağaza ve depolar gelir.

PERSONEL TAKİP SİSTEMLERİ (PDKS)
Çalışanların işyerine giriş /çıkışlarının yetkilendirilmesini, çalışma, fazla mesai, devamsızlık, izin, istirahat sürelerinin izlenmesini ve hesaplanmasını sağlar. Hesaplanan süreler bordro programına ve/veya maliyet programlarına aktarılabilir.

PARMAK İZİ SİSTEMLERİ
Bireyler için eşsiz bir kimlik niteliği taşıyan parmak izi gelişen teknoloji ile günümüzde artık personel takibi, kapı açma sistemleri gibi birçok farklı alanda kullanılmaktadır.

YÜZ TANIMA SİSTEMLERİ
Biometrik tanıma sistemleri gurubuna giren Yüz Tanıma Sistemi son zamanlarda talep oranına bağlı olarak en popülaritesinin zirvesindedir.

ACCESS KONTROL SİSTEMLERİ
Tek kapıya hükmeden bağımsız kart okuyucularından binlerce kapıya kadar kontrol sağlayan bilgisayar bağlantılı cihazlar,proximity (yaklaşım tipi) okuyucular sayesinde kolay kullanım imkanı ve güvenlik sağlar. Geçiş kontrol sistemleri ile personel devam kontrolü, ziyaretçi,araç giriş-çıkış kontrolü ve otopark otomasyonu ihtiyaçlarına cevap verir.

OTEL KARTLI KİLİT SİSTEMLERİ
Sistem PC de kullanılan kartlı kilit sistem programı ile yönetilmektedir. Otel yönetim yazılımına oda numaralarına göre kartlı kilitler tanımlanır. Kartlı kilit kodlayıcı cihazı ile kartların üzerine otel yönetim programı üzerinde tanımlanan oda numarası yüklenir. Yükleme sonrası kart diğer kartlı kilitlerden okuma yapmaz. Tanımlı olduğu kartlı kilit sisteminde okuma yaparak odaya giriş yapılır.
 

Diğer Ürünler